Vyberte si:

Výkup domů

Výkup domů

Výkup rodinných domů

Výkup rodinných domů

Výkup novostavby a pozemků

Výkup novostavby a pozemků

Výkup chat a chalup

Výkup chat a chalup

Výkup činžovních domů

Výkup činžovních domů
< návrat zpět

Výkup novostavby a pozemků

Výkup novostavby a pozemků za hotové

Výkup novostavby za hotové. Hrozí Vám exekuce a zabavení novostavby? Již máte exekuci na novostavbě? Máte zadlužený dům a exekutor Vám hrozí vystěhováním z novostavby bez finanční náhrady? Kupujete nový dům a potřebujete rychle peníze na nákup nového domu? Nebo jen chcete rychle peníze za Váš dům? Potom využijte služby výkup pozemku a novostavby za hotové.

Vykupujeme novostavby všech kategorií i ve fázi hrubé stavby nebo nezkolaudované před dokončením, reálná cena je obvykle 50-100% dle znaleckého posudku pro daňové účely s ohledem na lokalitu a investice nutné k užívání nebo modernizaci.

Přímý výkup novostavby je pro majitele vždy výhodnější než-li varianta, kdy jde dům do nedobrovolné dražby.

Nabízíme službu přímého výkupu novostavby a pozemku a dalších nemovitostí určeným k bydlení. Při stanovení ceny zohledňujeme atraktivitu lokality, rekonstrukce, dispozici a právní stav nemovitosti. Při určení ceny spolupracujeme se soudním znalcem, který provede znalecký posudek.

Služba výkup rodinných domů se Vám opravdu vyplatí. Výkup domů nabízí přímé vykupování. Vykoupit lze rodinné domy, rekreační objekty jako jsou například chaty nebo chalupy a to není samozřejmě vše. Vykoupit se dají veškeré nemovitosti určené k bydlení. Neváhejte a využijte službu výkup domů. Předem si můžete připravit například tyto dokumenty: list vlastnictví, plány rodinného domu, kopii katastrální mapy, nabývací titul, kolaudační rozhodnutí.

Dokumenty potřebné k výkupu novostavby:

  • list vlastnictví
  • kupní smlouvu, darovací smlouvu nebo usnesení soudu o dědictví
  • Pokud na nemovitosti vázne jakékoli omezení vlastnického práva například exekuce, zástavní smlouva, věcné břemeno, tak si připravte jednotlivé listiny k vyřízení formalit.

Výkup novostavby za hotové:

  • po celé České Republice
  • v jakémkoliv stavu
  • s hypotékou
  • se zástavním právemv
  • s věcným břemenem
  • s exekucí
  • s nařízenou dražbou


Typ nemovitosti:
Lokalita:
Požadovaná cena:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Popis:  
Kontrola Antispam captcha

Výkup domu najdete v kategorii: výkup domu. Pokud máte rodinný dům, tak více info najdete na výkup rodinného domu. Pokud máte možnost postavit RD na pozemku najdete Vaší kategorii na výkup novostavby a pozemku. Máte-li exekuci na chatě Vaší kategorii najdete na výkup chat a chalup. Pokud jste Vám již přišlo nařízení k dražbě, tak více info u výkup činžovního domu před dražbou a exekuce na domě.

Výkup domů v lokalitách

Službu výkup domů za hotové v okresech: Benešov, Beroun, Blansko, Břeclav, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Cheb, Chomutov, Chrudim, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hlavní město Praha, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Prachatice, Praha-východ, Praha-západ, Přerov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Třebíč, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo a Žďár nad Sázavou.

Kontakt

tel.: +420 720 620 320

email: info@domy-vykupy.cz